Close
Skip to content

Meet the CCCB Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut molestie maximus dignissim. In urna enim, ultrices sed orci ac, feugiat consequat lacus. Aliquam augue lacus, commodo ac nunc vitae, mollis semper libero. Aenean ultrices eleifend arcu vitae mattis. Duis sed odio vel magna auctor laoreet. Etiam et sem lobortis, egestas risus ac, bibendum risus. Sed a magna nibh. Cras sodales et diam a iaculis. Mauris vel lorem tortor. Proin nec volutpat nisi.

Director
Operations Manager
Kelly M. Graceffa

Director
kelly.graceffa@bostonabcd.org
617.348.6554

Luz Reyes

Operations Manager
luz.reyes@bostonabcd.org
617.348.6472

Customer Service
Rose Avola

Program Assistant
rosemarie.avola@bostonabcd.org
617.348.6493

Lucelenia Cosme

Customer Service Specialist
lucelenia.cosme@bostonabcd.org
617.348.6544

Janula Hall

Receptionist
janula.hall@bostonabcd.org
617.348.6677

Family Services Specialists
Anselma Rodriguez

Family Services Specialist
anselma.rodriguez@bostonabcd.org
617.348.6578

Ariane Ganthier

Family Services Specialist
ariane.ganthier@bostonabcd.org
617.348.6448

Diane Crichlow

Family Services Specialist
diane.crichlow@bostonabcd.org
617.348.6495

Dong Tran

Family Services Specialist
dong.tran@bostonabcd.org
617.348.6496

Erica Franco

Family Services Specialist
joshua.kerr@bostonabcd.org
617.348.6476

Tina Tran

Family Services Specialist
tina.tran@bostonabcd.org
617.348.6564

Yolanda Tirado

Family Services Specialist
yolanda.tirado@bostonabcd.org
617.348.6465

Billing & Provider Services
Sandra Rodriguez

Billing & Provider Services Coordinator
sandra.rodriguez@bostonabcd.org
617.348.6563

Sade Smith

Provider Services Specialist
sade.smith@bostonabcd.org
617.348.6479

Yadhara Ramos Polanco

Data Entry Specialist
yadhara.ramospolanco@bostonabcd.org
617.348.6489

Information & Referral
Adriana Batista Guerra

Early Childhood I&R Specialist
adriana.batista@bostonabcd.org
617.348.6462

Cate Casassa

Early Childhood I&R Specialist
catherine.casassa@bostonabcd.org
617.348.6475